Witaj na portalu Budownictwo360.pl. Budownictwo, Architektura, Nieruchomości - Wszystko wokół budownictwa w Polsce....

Zaloguj się do portalu

 

Budownictwo - Architektura - Nieruchomości

 

Aktualnosci

 1. Jun 25, 20
  • intermobi

  Stosowanie rozwiązań modułowych w budownictwie zdecydowanie zwiększa efektywność i przyspiesza proces realizacji budowy. Właśnie dlatego takie systemy niezwykle często stosowane są podczas budowy różnego rodzaju hal stalowych. Rozwiązanie jakim są systemowe hale stalowe pozwala skrócić czas postawienia konstrukcji z wielu miesięcy do zaledwie kilku tygodni.

  Czytaj więcej
 2. Jan 27, 20
  • intermobi

  Mamy rok 2020. Z każdym nowym rokiem zachodzą pewne zmiany na różnych szczeblach życia. Nie inaczej jest na rynku nieruchomości. Polska jednak jest na bardzo dobrej pozycji jeśli chodzi o rynek magazynowy utrzymując pozycję lidera.

  Czytaj więcej
 3. Oct 02, 19
  • intermobi

  Kontenery posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Wynajem kontenerów to sprawdzony wybór nie tylko na place budowy!

   

  Czytaj więcej
 4. Dec 09, 18
  • intermobi

  Szkolenia to nieustanny element naszego rozwoju. W branży maszyn ciężkich są one niezbędne w poszerzaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej operatorów, a co za tym idzie, wpływają pośrednio na bezpieczeństwo i efektywność prowadzony prac. W skrócie – bez kursów ani rusz!

  Czytaj więcej
 5. Nov 13, 18
  • intermobi

   Grupa Magnum to dobrze prosperująca na rynku firma, która zajmuje się przede wszystkim dostawą materiałów montażowych w ramach stolarki okiennej.

  Czytaj więcej
 6. May 03, 18
  Żarówka
  • Asib

  Osoby szukające kompleksowej oferty akcesoriów elektrycznych, powinny zajrzeć na stronę sklepu Mateomarket.pl. Niskie ceny, duży wybór, produkty najlepszej jakości. Tak najprościej można scharakteryzować ofertę działu elektryka w hurtowni internetowej Mateomarket.pl. Jest ona tak szeroka, że dokładne omówienie wszystkich kategorii zajęłoby mnóstwo czasu. Skupmy się, zatem na najważniejszych z nich.

  Czytaj więcej
 7. Feb 27, 18
  zdj. szkoleniamm.pl
  • Asib

  Kurs na rusztowania to jeden z najłatwiejszych i najszybszych sposobów na uzyskanie kwalifikacji przydających się w wielu branżach – nie tylko w budownictwie. Jeśli chcesz więc podjąć pracę zarobkową od razu po zakończeniu nauki, ideałem będzie właśnie takie szkolenie. Rusztowania są konstrukcjami wznoszonymi nie tylko przy budowie nowych obiektów, ale również podczas renowacji zabytkowych budynków czy w trakcie budowania scen w branży rozrywkowej – możliwości jest naprawdę wiele.

  Czytaj więcej
 8. Jan 05, 18
  • intermobi

  Drewno od setek lat jest naszym ulubionym materiałem konstrukcyjnym i wykończeniowym. Przyciąga nas jego wygląd, naturalne pochodzenie i znakomite właściwości. Może znaleźć zastosowanie w niemal wszystkich miejscach i różnych zastosowaniach. Wykonuje się z niego konstrukcje wielkich hal, wykorzystuje jako szlachetny element wykończenia i dekoracji każdej przestrzeni. Niestety, podobnie jak wszystko, także drewno ma pewne wady. Przede wszystkim niepokoi nas niska odporność na wilgoć i warunki zewnętrzne.

  Czytaj więcej
 9. Oct 17, 17
  • intermobi

  Z serwisem jak ze zdrowiem: póki wszystko działa, nie myślimy o nim, a potem niestety bywa już za późno. Dlatego już dziś każdy przedsiębiorca powinien baczniej przyjrzeć się stanowi technicznemu maszyn i kwestii ich serwisowania – nie tylko jeśli je zakupił, ale także gdy je wynajmuje.

  Czytaj więcej
 10. May 08, 17
  • intermobi

  Współczesne przedsiębiorstwa mają rozbudowane potrzeby w zakresie konstrukcji stalowych o różnorakim przeznaczeniu. Zakłady produkcyjne wyposażone w suwnice, antresole oraz maszynownie. Nowoczesne magazyny służące do przechowywania towarów lub dystrybucji. Przestrzenie handlowe oraz komfortowe biura. Wszystkie one często mieszczą się w halach stalowych wyprodukowanych przez szwedzką firmę Borga.

  Czytaj więcej

Strony

Budownictwo

Budownictwo360 to informacje budowlane. Dowiesz się tutaj jak wykonywać remonty mieszkań i domów, jakie dobrać materiały budowlane. Poznasz oferty firm budowlanych. A oprócz tego przeczytasz o meblach i o tym jak urządzić i pielęgnować ogród.

Kontakt