Witaj na portalu Budownictwo360.pl. Budownictwo, Architektura, Nieruchomości - Wszystko wokół budownictwa w Polsce....

Zaloguj się do portalu

 

Budownictwo - Architektura - Nieruchomości

 

Aktualnosci

 1. Jun 09, 21
 2. Mar 03, 21
  • intermobi

  Hale stalowe cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów działających w różnych dziedzinach gospodarki. Mogą one pełnić funkcję zakładów produkcyjnych, magazynów, przechowalni owoców, hal sportowych, ujeżdżalni, a także obór, chlewni czy kurników. Krótki czas budowy, możliwość dostosowania projektu do indywidualnych potrzeb oraz łatwa rozbudowa to najważniejsze zalety tego rozwiązania.

  Czytaj więcej
 3. Feb 14, 21
  • intermobi

  Odpowiednio dobrane materiały ścierne pozwalają precyzyjnie i sprawnie wyrównać powierzchnię dowolnego materiału. Kluczową kwestią pozostaje jednak ów odpowiedni dobór. Różnego typu asortyment ścierny dedykowany jest bowiem innego rodzaju powierzchniom. Jak zatem wybrać właściwe rozwiązanie? Dzisiaj bierzemy "pod lupę" dyski ścierne, sprawdzając ich rodzaje i przeznaczenie.

   

  Czytaj więcej
 4. Jan 21, 21
  • intermobi

  Hala magazynowa jest funkcjonalnym i praktycznym rozwiązaniem, gdyż może posłużyć nam w różny sposób. Doskonale nadaje się do składowania maszyn rolniczych, garażowania pojazdów czy też gromadzenia towaru.

  1. 1, Jakie są rodzaje hal magazynowych?
  2. 2. Czym się kierować podczas wyboru hali?
  3. 3. Jakie są alternatywne rozwiązania dla hal magazynowych?

  Przyjrzyjmy się, jakie istnieją rodzaje hal oraz czym się kierować podczas jej wyboru.

  Jakie są rodzaje hal magazynowych?

  Wyróżniamy trzy rodzaje hal magazynowych:

  Czytaj więcej
 5. Dec 21, 20
  • intermobi

  Jak odpowiednio przechowywać i magazynować towary? Czym powinny wyróżniać się dobrej jakości regały do składowania produktów? Zachęcamy do lektury artykułu w tym temacie!

  Czytaj więcej
 6. Jun 25, 20
  • intermobi

  Stosowanie rozwiązań modułowych w budownictwie zdecydowanie zwiększa efektywność i przyspiesza proces realizacji budowy. Właśnie dlatego takie systemy niezwykle często stosowane są podczas budowy różnego rodzaju hal stalowych. Rozwiązanie jakim są systemowe hale stalowe pozwala skrócić czas postawienia konstrukcji z wielu miesięcy do zaledwie kilku tygodni.

  Czytaj więcej
 7. Jan 27, 20
  • intermobi

  Mamy rok 2020. Z każdym nowym rokiem zachodzą pewne zmiany na różnych szczeblach życia. Nie inaczej jest na rynku nieruchomości. Polska jednak jest na bardzo dobrej pozycji jeśli chodzi o rynek magazynowy utrzymując pozycję lidera.

  Czytaj więcej
 8. Oct 02, 19
  • intermobi

  Kontenery posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Wynajem kontenerów to sprawdzony wybór nie tylko na place budowy!

   

  Czytaj więcej
 9. Dec 09, 18
  • intermobi

  Szkolenia to nieustanny element naszego rozwoju. W branży maszyn ciężkich są one niezbędne w poszerzaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej operatorów, a co za tym idzie, wpływają pośrednio na bezpieczeństwo i efektywność prowadzony prac. W skrócie – bez kursów ani rusz!

  Czytaj więcej
 10. Nov 13, 18
  • intermobi

   Grupa Magnum to dobrze prosperująca na rynku firma, która zajmuje się przede wszystkim dostawą materiałów montażowych w ramach stolarki okiennej.

  Czytaj więcej

Strony

Budownictwo

Budownictwo360 to informacje budowlane. Dowiesz się tutaj jak wykonywać remonty mieszkań i domów, jakie dobrać materiały budowlane. Poznasz oferty firm budowlanych. A oprócz tego przeczytasz o meblach i o tym jak urządzić i pielęgnować ogród.

Kontakt