Witaj na portalu Budownictwo360.pl. Budownictwo, Architektura, Nieruchomości - Wszystko wokół budownictwa w Polsce....

Zaloguj się do portalu

 

Budownictwo - Architektura - Nieruchomości

 

Aktualnosci

 1. Jul 28, 22
  • intermobi

  Bardzo często praca na budowie kojarzy się nam tylko i wyłącznie z pracownikami fizycznymi, którzy przez 8 godzin wykonują swoje obowiązki. Od osób na wielu stanowiskach wymaga się jednak odpowiednio skończonej szkoły oraz kompetencji, które potrzebne są do rozpoczęcia ścieżki zawodowej. Jakie umiejętności są przydatne w pracy na budowach i czego oczekują pracodawcy? Podpowiadamy.

  Praca na budowie – o czym warto wiedzieć?

  Czytaj więcej
 2. Jul 07, 22
  • intermobi

  Sektor rolniczy w znacznej mierze bazuje na trwałej infrastrukturze, której typowym elementem są hale magazynowe. To dzięki nim możliwe jest bezpieczne przechowywanie zebranych płodów rolnych, surowców i materiałów i lepsza organizacja pracy gospodarstwa. Czym powinny wyróżniać się hale rolnicze?

   

  Czytaj więcej
 3. Jan 15, 22
  • intermobi

  Każdy z nas chce mieszkać w miejscu przytulnym, przyjemnym, w miejscu w którym czuje się dobrze, w którym może odpocząć, do którego zawsze chce wracać. Takim miejscem jest dom. Mieszkanie samemu czy z rodziną w ładnym domu zbudowanym według naszych własnych preferencji ma szczególne znaczenie w odniesieniu do tego jak bardzo poprawi się nasze samopoczucie i komfort życia.

  Czytaj więcej
 4. Nov 07, 21
  Produkty kwasoodporne
  • intermobi

  Interesuje Cię ta właśnie sprawa? Z czego są wykonywane produkty kwasoodporne oraz nierdzewne? Kiedy się je stosuje? Jakie mają one kluczowe zalety? Jak chcesz dowiedzieć się tych właśnie wszystkich faktów, to sprawa jest prosta. Zapraszamy do przeczytania poniższego poradnika, który te wszystkie zagadnienia bardzo dokładnie opisuje...

  Czytaj więcej
 5. Aug 03, 21
  • intermobi

  Gdy rozpoczynamy budowę domu, to chyba większość z nas spotkała się z pojęciem "Inspektor nadzoru budowlanego", nawet gdy większość z nas nie miała z nim do czynienia. Co jednak w sytuacji gdy podczas budowy domu pojawi się na kontroli.

  Czytaj więcej
 6. Jul 28, 21
  • intermobi

  Nieustannie rosnące koszty budowy sprawiają, że inwestorzy szukają bardziej ekonomicznych rozwiązań dla swoich inwestycji. Wśród nich znajduje się także hala namiotowa. Wynajem lub jej zakup to duża oszczędność, w porównaniu do budynków powstających w klasycznej technologii budowlanej. Co najbardziej się opłaca? Sprawdzamy!

   

  Czytaj więcej
 7. Jun 09, 21
 8. Mar 03, 21
  • intermobi

  Hale stalowe cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów działających w różnych dziedzinach gospodarki. Mogą one pełnić funkcję zakładów produkcyjnych, magazynów, przechowalni owoców, hal sportowych, ujeżdżalni, a także obór, chlewni czy kurników. Krótki czas budowy, możliwość dostosowania projektu do indywidualnych potrzeb oraz łatwa rozbudowa to najważniejsze zalety tego rozwiązania.

  Czytaj więcej
 9. Feb 14, 21
  • intermobi

  Odpowiednio dobrane materiały ścierne pozwalają precyzyjnie i sprawnie wyrównać powierzchnię dowolnego materiału. Kluczową kwestią pozostaje jednak ów odpowiedni dobór. Różnego typu asortyment ścierny dedykowany jest bowiem innego rodzaju powierzchniom. Jak zatem wybrać właściwe rozwiązanie? Dzisiaj bierzemy "pod lupę" dyski ścierne, sprawdzając ich rodzaje i przeznaczenie.

   

  Czytaj więcej
 10. Jan 21, 21
  • intermobi

  Hala magazynowa jest funkcjonalnym i praktycznym rozwiązaniem, gdyż może posłużyć nam w różny sposób. Doskonale nadaje się do składowania maszyn rolniczych, garażowania pojazdów czy też gromadzenia towaru.

  1. 1, Jakie są rodzaje hal magazynowych?
  2. 2. Czym się kierować podczas wyboru hali?
  3. 3. Jakie są alternatywne rozwiązania dla hal magazynowych?

  Przyjrzyjmy się, jakie istnieją rodzaje hal oraz czym się kierować podczas jej wyboru.

  Jakie są rodzaje hal magazynowych?

  Wyróżniamy trzy rodzaje hal magazynowych:

  Czytaj więcej

Strony

Budownictwo

Budownictwo360 to informacje budowlane. Dowiesz się tutaj jak wykonywać remonty mieszkań i domów, jakie dobrać materiały budowlane. Poznasz oferty firm budowlanych. A oprócz tego przeczytasz o meblach i o tym jak urządzić i pielęgnować ogród.

Kontakt