Jeśli jesteś właścicielem mieszkania, domu, działki i chcesz sprzedać swoją nieruchomość lub też ją wydzierżawić czy też wynająć, musisz się liczyć z faktem, iż tego rodzaju ofert jest bardzo dużo na rynku. Aby dotrzeć do potencjalnych klientów, warto zainwestować w ogłoszenia zarówno te płatne, jak też darmowe. Takie można zamieścić na portalach w Internecie. Oczywiście wymaga to wiele czasu, a nieraz bywa tak, że sprawa jest pilna. Niektórzy w takiej sytuacji wynajmują biuro nieruchomości, które jednak pobiera sobie prowizje i niekoniecznie niskie. Zatem co zrobić aby w krótkim czasie dodać ogłoszenia np. do 100 portali w Internecie?

Tutaj przyda się strona www.prywatnaoferta.pl . Z całą pewnością można ją polecić, gdyż dodając jedno ogłoszenie, możesz liczyć na jego publikację w ponad stu innych portali!

Wirtualny agent nieruchomości

Realizacja umowy dotycząca sprzedaży nieruchomości to wiele pracy i formalności. Potrzebna jest wiedza prawna, a także odpowiednie przygotowanie dokumentów. Często w takiej sytuacji potrzebujemy pomocy specjalisty. Proces sprzedaży lub wynajmu będzie wtedy łatwiejszy. Na wspomnianej stronie znajduje się możliwość zasięgnięcia porad w tej kwestii. To „Wirtualny agent”, który działa online – wszystkie konsultacje są prowadzone poprzez Internet. Osoba, która nam doradza to pośrednik nieruchomości z licencją, a więc fachowiec i dzięki temu mamy pewność co do wiarygodności informacji. To chyba mało spotykana usługa jaką oferują inne portale z ogłoszeniami dotyczącymi nieruchomości. Na domiar tego – koszty takiej pomocy są nieporównywalnie niższe, niż uzyskanie doradztwa od pośrednika w zwykłym biurze nieruchomości. Również samo dodanie ogłoszenia nie jest drogie, a jego żywotność to miesiąc lub więcej czasu. Zależy jaki pakiet wybierzemy. Zważywszy, że ukaże się ono na tak dużej liczbie portali, efektywność anonsu dotyczącego sprzedaży lub wynajmu, może być niespodziewanie wysoka. Liczba zainteresowanych dokonaniem transakcji też będzie duża, co pozwoli na ewentualne negocjowanie cen. Nieraz dzięki temu można uzyskać wyższą niż na początku zakładaliśmy.

Sumując. Chcesz skutecznie i szybko sprzedać nieruchomość i do tego zarobić na niej jak najwięcej, warto rozważyć propozycję www.prywatnaoferta.pl. Wszelkie formalności możesz załatwić online. Możesz również poczytać wiele porad jakie znajdują się na stronie.

zdj.pixabay.com by jarmoluk