Kapituła konkursu Teraz Polska przyznała wyróżnienie jubileuszowe za całokształt 30-letniej działalności firmie Blachy Pruszyński. Wręczenie statuetek odbyło się 30 maja br. podczas XXVI Gali Teraz Polska w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. Nagrodę, uważaną za jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień gospodarczych w kraju, odebrał Prezes firmy Krzysztof Pruszyński.

 

Firma Blachy Pruszyński od początku swojej działalności duży nacisk kładzie na ciągłe udoskonalanie produktów oraz podnoszenie jakości obsługi Klientów. Bardzo chętnie poddajemy pod ocenę nasze działania przez niezależnych ekspertów mających przygotowanie merytoryczne, jak również cechujących się dużym autorytetem. Wśród wielu nagród, jakie posiada nasza firma Godło Teraz Polska, które otrzymaliśmy w 2003 roku za Blachodachówkę Szafir jest jedną z tych, które najbardziej cenimy w swoim dorobku. Dzięki tej nagrodzie wzrosła nasza wiarygodność na rynku polskim, a nagrodzony produkt wyróżnia się na tle konkurencji” – podkreślił Prezes Blachy Pruszyński – Krzysztof Pruszyński.

 

Firma Blachy Pruszyński została założona w 1985 roku przez Krzysztofa Pruszyńskiego. Obecnie to największy polski producent pokryć i elewacji ze stali. To również firma rodzinna ze 100% polskim kapitałem. Na przestrzeni 31 lat działalności firmy, powstała Grupa Pruszyński skupiająca 20 spółek w Polsce i za granicą, zlokalizowanych w takich krajach jak Niemcy, Węgry, Litwa, Rumunia i Czechy. 
 

Blachy Pruszyński to także najbardziej utytułowane przedsiębiorstwo w swojej branży, które oprócz Godła Promocyjnego Teraz Polska XIII edycji może pochwalić się m.in. 6 Złotymi Medalami Targów Poznańskich BUDMA, kilkoma statuetkami Budowlanej Marki Roku, tytułami Kreatora Budownictwa, Ambasadora Polskiej Gospodarki i wieloma innymi nagrodami. 

 

 

Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny. Od blisko 25 lat jego celem jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, przedsięwzięć innowacyjnych i gmin.