Mata magnetyczna to idealny wybór dla osób, które chciałyby odmienić wygląd swojej lodówki.

  1. 1. Dlaczego warto kupić matę na lodówkę?
  2. 2. Jaką matę wybrać?
  3. 3. Mata magnetyczna w najlepszej cenie

Dzięki temu w kilka chwil będzie można pozbyć się uciążliwych zarysowań oraz niemożliwych do usunięcia zabrudzeń.

Dlaczego warto kupić matę na lodówkę?

Mata mocowana na lodówce pozwala szybko odmienić wygląd sprzętu, dzięki czemu można go dopasować do tego, w jaki sposób urządziło się całą kuchnię. Bogata oferta mat magnetycznych obejmuje między innymi maty przedstawiające motywy idealnie pasujące do kuchni (parzoną kawę, świeże owoce, pyszne potrawy), jak również maty z pięknymi krajobrazami, ciekawymi wzorami lub inspirującymi napisami. Nic więc dziwnego, że oprócz osób, które chciałyby zakryć zewnętrzne uszkodzenia lodówki, zamawiają je również klienci ceniący sobie oryginalny wystrój. Ceny mat są bardzo przystępne i to niezależnie od tego, na który model zdecyduje się klient. Każda mata magnetyczna składa się z dwóch oddzielnych elementów, co ułatwia zamocowanie maty również na części z zamrażalnikiem. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby w razie potrzeby odkleić matę i później przyczepić ją ponownie. Wytrzymały nadruk i mocny magnes sprawiają, że mata bez problemu przetrwa takie sytuacje.

Jaką matę wybrać?

Wybór konkretnego motywu graficznego, który znajduje się na macie zależy tak naprawdę tylko i wyłącznie od gustu klienta. Warto jednak pamiętać, że wybierając matę z obrazkiem, który będzie mocno odznaczał się od pozostałych elementów znajdujących się w kuchni można zaburzyć wystrój pomieszczenia. Co się natomiast tyczy wymiarów, firma przygotowuje maty zgodnie z wytycznymi podesłanymi przez klienta. Nie ma więc znaczenia jakiej firmy lodówkę ktoś posiada, bo z pewnością uda się dopasować do niej dowolną matę z oferty sklepu. Ważne jest tylko, aby podesłane przez klienta wymiary nie przekraczały 60 cm x 190 cm, co na szczęście sprawdzi się przy wszystkich popularnych lodówkach. Dodatkowo maty pokrywane są specjalnym laminatem, dzięki czemu nadruk odznacza się o wiele wyższą żywotnością. Ułatwia to również czyszczenie lodówki, gdyż matę można po prostu przetrzeć wilgotną szmatką. W przypadku trudności z dobraniem odpowiedniej maty magnetycznej na lodówkę, klienci mogą zawsze przejrzeć propozycje dostępne w sklepie. Z ponad dwustu dostępnych w ofercie wzorów na pewno uda się wybrać coś, co spodoba się wszystkim domownikom i pozwoli cieszyć się wymarzoną kuchnią, w której każdy element został starannie dobrany.

Mata magnetyczna w najlepszej cenie

Od dłuższego czasu tego typu maty można znaleźć w kilku sklepach internetowych, ale jednocześnie sprzedawcy nie zawsze oferują je w przystępnych cenach. Szkoda zatem ryzykować, że ktoś niepotrzebnie narazi się na wysokie koszty, skoro może od razu wybrać zaufanego dostawcę. Dzięki temu nie tylko zyska pewność, że kupuje matę po najlepszej cenie, ale również otrzyma gwarancję wysokiej jakości. Dzięki temu raz naklejona mata będzie służyła przez wiele lat, a nadruk zachowa swój początkowy wygląd. W ofercie sklepu dostępne są również inne przydatne akcesoria, jak chociażby naklejki ścienne, szablony, dekoracje 3D, tapety oraz zegary. Wybierając kilka produktów można zaoszczędzić na kosztach wysyłki. W przypadku pytań o konkretną matę magnetyczną warto przesłać do firmy maila lub skorzystać z kontaktu telefonicznego, bo dzięki temu od razu otrzyma się fachowe wsparcie w zakupach. To natomiast wyeliminuje ryzyko zakupienia niepasującej maty.