Okres wakacyjny a włąsciwie czas pomiędzy kwietniem a październikiem to miesiące kiedy najczęściej wykonujemy remonty mieszkań, budujemy domy. To okres remontów. Każdy z nas przynajmniej raz na kilka lat odświeża mieszkanie i kupuje nowe meble i wyposażenie. W końcu chcemy aby nasz dom dawał nam poczucie estetyki i był dla nas miły i przyjazny.

Trendy w budownictwie i wystroju wnętrz ciągle się zmieniają. Mamy różne gusta i jak się okazuje, wielu z nas wybiera najnowocześniejsze urządzenia i najbardziej aktualne stylowo aranżacje wnętrz. Wbrew pozorom, nowoczesny wygląd to nie taki duży wydatek. Wręcz przeciwnie, nieraz jest taniej urządzić mieszkanie wykorzystując nowe trendy, niż kupując meble stylowe np. z grupy Vintage czyli wygląd wprawiający w klimat sprzed lat.

Przy wyborze nowych mebli XXI wieku, warto zastanowić się nad unikalnym i odpowiednio dobranym oświetleniem, które podkreśli nowoczesność mieszkania. W zależności od projektu wnętrza wybieramy oświetlenie kinkietowe, lampy i żyrandole kolorystycznie przypominające metale szlachetne a wyglądem zbliżone do kanciastych figur geometrycznych. Niektórzy preferują oświetlenie minimalistyczne w postaci małych lampek LED, które niczym z filmów Sci-Fi, przypominają komnaty statków kosmicznych. To jedna z koncepji, którą często można spotkać w mieszkaniach a szczególnie w biurach. Oczywiście do tego dobierane są nowoczesne meble o stonowanej kolorystyce, w odcieniach szarości.

Bogaty wybór takich mebli i oświetlenia oferowany jest przez firmę na stronie www.designer.ski. Znajdziemy tam unikalne lampy, dekoracje, fotele, meble, łóżka, krzesła i wiele innych. Na pewno wybierzemy odpowiedni styl i kolorystykę całości aranżacji. Osobiście polecamy unikalny żyrandol, który przypomina statek powietrzny i prezentujemy go poniżej na zdjęciu. Proszę zwrócić uwagę na kolorystykę tego pomieszczenia i rodzaj mebli. Czy to nie jest pomieszczenie XXI wieku?

zdj. designer.ski

Taki żyrandol to wspaniały pomysł np. na prezent ślubny. Gdy już znamy plany aranżacyjnej dla pomieszczeń mieszkalnych w domu młodej pary, możemy się pokusić na taką niespodziankę. Radość gwarantowana.

Przeglądając ofertę na wspomnianej stronie, nie sposób pominąć mebli jakie prezentujemy na kolejnym zdjęciu poniżej.

zdj. designer.ski

To unikalna toaletka, któa wyglądem nawiązuje do dawnych stylowych mebli z pałaców i doskonale pasuje do nowoczesnego stylu mieszkania. Zapewne sprawi wiele radości w pokoju naszej córki czy też w sypialni, gdzie przed wyściem żona pięknie się umaluje.

Zachęcamy się do zapoznania z ofertą i dobrania wszelkich dekoracji jako uzupełnienie całego wystroju swojego mieszkania.