Kiedy budujesz dowolnych gabarytów obiekty, wiesz jak ważnym elementem, bez którego nic nie utrzyma się dłużej, niż domek z kart, są wkręty do blachy, płyty, stali. Gdzie szukać najlepszej jakości wkrętów, które zapewnią nam komfort pracy i zadowolą ostatecznie naszych klientów? Jesteśmy przekonani, że doświadczona i wysoko ceniona firma Baltic Fasteners zaspokoi nawet najbardziej wyszukane oczekiwania, a rzesze zadowolonych użytkowników potwierdzają wysoką jakość produktów!

 

Firma Baltic Fasteners specjalizuje się w różnego rodzaju wkrętach. Zaczynamy opis od wkrętów do montażu płyt włókno-cementowych. Firma oferuje innowacyjną, starannie zaprojektowaną przez sztab fachowców gamę wkrętów do montażu płyt włókno-cementowych, nadających się do podłoża stalowego i drewnianego. Wkręty do montażu płyt włókno-cementowych firmy Baltic Fasteners umożliwiają wielokrotnie użytkowanie pokrycia dachowego, nawet pracującego w wyjątkowo trudnych warunkach atmosferycznych.

 

Z kolei wkręty do montażu płyt warstwowych firmy Baltic Fasteners nadają się do różnych podłoży używanych w obiektach, które realizowane są w systemie lekkiej obudowy. Uzupełnieniem tej bogatej oferty jest zestaw akcesoriów, podwyższający nośność i bezpieczeństwo połączeń wykonanych przy użyciu wkrętów do montażu płyt warstwowych firmy Baltic Fasteners.

 

Wkręty do montażu blach stalowych doskonale sprawdzają się w przypadku różnego rodzaju podłoża - zarówno na domach mieszkalnych (blokach), jak i w systemach tzw. lekkiej obudowy.

Baltic Fasteners oferuje szeroką gamę produktów do montażu blach stalowych, a oferowany pakiet produktów umożliwia wykonanie funkcjonalnego montażu przy zachowaniu maksymalnej efektywności i prostoty. Wkręty do montażu blach stalowych są bardzo wysoko cenione przez klientów firmy Baltic Fasteners.

 

Baltic Fasteners oferuje również wkręty do montażu blach do podłoża betonowego i drewnianego w przeróżnego rodzaju obiektach, które są realizowane w systemie lekkiej obudowy, ale i w przypadku szeregowej, czy indywidualnej zabudowy. Oferowany przez firmę Baltic Fasteners szeroki zakres zamocowań do betonu i drewna umożliwia wykonanie funkcjonalnego montażu przy zachowaniu maksymalnej efektywności, a zastosowane narzędzia przynoszą ogromną satysfakcję przy ich montażu!