Po czym poznać dobrej jakości suszarki do rąk? Przede wszystkim po wykonaniu oraz odpowiednio wysokiej mocy działania. To właśnie moc będzie decydować o tym, na jak długi czas suszarka będzie się uruchamiać, a tym samym jak długo będzie trwało suszenie rąk i zużycie energii elektrycznej. Jeśli poszukujesz sprawdzonych urządzeń, oferowanych w przystępnych cenach, a także wyróżniających się ciekawym i eleganckim wzornictwem, to takie wymagania spełniają suszarki do rąk marki Faneco.
 
Dziś przetestujemy jeden z droższych modeli, a mianowicie Passat. Urządzenie już na pierwszy rzut oka może nam się podobać, a to za sprawą niezwykle solidnej obudowy, która została mu nadana. W całości wykonana ze szczotkowanej stali, prezentuje się naprawę ciekawie i elegancko, będąc jednocześnie dowodem na to, że metalowe suszarki do rąk, są warte swojej ceny. 
 
Skoro już jesteśmy przy cenach, na pewno interesuje Państwa fakt, jak wiele trzeba zapłacić za to urządzenie. Dla wielu osób zaskoczeniem może być to, że za dobrej jakości suszarkę o mocy 1800 W, w metalowej obudowie zapłacimy niecałe 500 złotych netto. Czy to dużo? Z pewnością jeśli szukasz suszarki do rąk do łazienki w domu prywatnym, kwota ta nie należy do najniższych. Natomiast, jeśli chcesz ją użytkować w bardzo mocno użytkowanych łazienkach, na przykład w biurowcach lub centrach handlowych, ten model doskonale się sprawdza.
 
Co wpływa na to? Przede wszystkim wcześniej wspomniana moc. Sprawia ona, że nawet częste uruchamianie suszarki, nie będzie prowadzić od jej przegrzania. To niestety jest częsta przypadłością w mniejszych modelach suszarek plastikowych. Niestety, uruchamianie ich w krótkich odstępach czasu, bardzo szybko może prowadzić do przegrzania się grzałki, a tym samym trwałego uszkodzenia urządzenia.
 
W modelu Faneco Passat takie ryzyko nie istnieje. Suszarka przy jednorazowym uruchomieniu, włącza się na czas nie dłuższy niż 30 sekund. To w zupełności wystarczy do tego, aby w 80 do 90 procentach osuszyć dłonie, czyniąc je zdatnymi i do normalnego używania. Ciekawostką, o której koniecznie należy wspomnieć jest fakt, że uruchomienie suszarki do rąk Passat, możliwe jest z odległości już 20 cm. To bardzo dobry wynik, sprawiający że nawet nieco wyżej zainstalowana suszarka, w dalszym ciągu będzie wygodna w normalnym użytkowaniu.
 
Podsumowując, zaprezentowany tutaj model suszarki należy do jednych z ciekawszych propozycji na rynki, w przedziale cenowym do 500 złotych netto. Cena, którą płacimy za to urządzenie, z pewnością nie może być zaliczona do najniższych, jednak biorąc pod uwagę fakt, że suszarka posiada metalową obudowę, otrzymujemy produkt naprawdę solidnie wykonany, który powinien nam służyć przez długi czas, nie nosząc najmniejszych nawet śladów zużycia i nie sprawiając żadnych problemów z eksploatacją.
 
Warto również wspomnieć, że producenta Faneco, udziela na suszarkę Passat dwuletniej gwarancji typy door to door, będącej standardem przy zakupach B2B. To niewątpliwa wygoda i pewność, że ewentualna naprawa suszarki nie będzie dla nas problemem.
 
Publikację przygotował: Sklep z suszarkami do rąk HIGIENICZNY.PL