Witaj na portalu Budownictwo360.pl. Budownictwo, Architektura, Nieruchomości - Wszystko wokół budownictwa w Polsce....

Zaloguj się do portalu

 

Budownictwo - Architektura - Nieruchomości

 

O nas

Portal budownictwo360.pl to miejsce, w którym firmy budowlane mają możliwość zaprezentowania swojej działalności, jak również miejscem, gdzie każdy znajdzie informacje ze świata budownictwa, architektury oraz nieruchomości w Polsce. Działamy od 2010 roku stale dostarczając naszym partnerom mozliwości dotarcia do odbiorców ze swoimi materiałami. Umożliwiamy publikacje artykułów branżowych, prezentację firmy, oraz wiele więcej funkcjonalności, za pomocą których można dotrzeć do potencjalnych klientów.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Na pewno fakt, że istniejemy na rynku już niemal 6 lat – od 2010 roku. Podczas tego okresu zmieniało się wiele na samej stronie, natomiast nie zmieniali się jej właściciele co świadczy o ciągłości i rzetelności usług oraz ich gwarancji. Przez ten okres współpracujemy z wieloma markami, których fachowcy i biura prasowe nadsyłają dla nas informacje. Są to dokładne i prawdziwe wiadomości oraz duża dawka wiedzy – to świadczy o wysokiej wartości portalu.

Jakość obsługi to również nasz atut. Nasi pracownicy udzielają dokładnych informacji pod numerem te. 725 636 060 w godzinach pon. - piątek 8-18 oraz sobota 10-14.

W zespole jest wielu fachowców programistów, którzy kontrolują bezpieczeństwo danych i funkcjonowanie portalu.

Redaktorzy to m.in. poloniści z dyplomem magisterskim, którzy czuwają nad jakością informacji.

Tematyka portalu?

Naszym priorytetwoym działem jest prezentacja budownictwa w Polsce. Galerie, informacje, porady artykuły czy też konta firmowe mają na celu zapewnienie rzetelnych materiałów dla naszych czytelników.
Kolejnym z głównych działów, jest dział architektury, w którym prezentujemy, projekty, zdjęcia, informacje i wieści ze świata architektury jna polskim rynku.
Ostatnim z trzech głównych działów są nieruchomości, gdzie poza materiałami czytanymi znajdziecie również ogłoszenia z zakresu rynku nieruchomości w Polsce.

Kim jesteśmy?

 

Naszym celem jest informowanie wszystkich zainteresowanych o wydarzeniach związanych z branżą budowlaną, przemysłową, nieruchomości, ogrodniczą oraz architektoniczną. Ponadto skutecznie promujemy ciekawe projekty i przedstawiamy wiedzę na tematy związane z tymi branżami, która jest przekazywana za pomocą profesjonalnych artykułów tekstowych i materiałów filmowych. Tym samym, szansę na popularyzacje wiedzy otrzymują fachowcy i studenci związani z wymienionymi branżami portalu. Naszą misją jest ich promocja.

Zatem:

Chcemy pokazać firmy godne polecenia!

Chcemy promować wiedzę przekazywaną przez fachowców!

Chcemy dać szansę wykazania się studentom, którzy szukają miejsca dla swoich rozwiązań i przekazania wiedzy!

Chcemy przekazać jak najwięcej rzetelnych informacji bieżących w dziedzinach, którymi się zajmujemy!

Promujemy polską myśl w zakresie technologii budowlanych i przemysłowych!

 W naszej wizji, mamy za priorytet dostarczać rzetelnych i ciekawych informacji z zakresu budownictwa, architektury oraz nieruchomości w Polsce, jak również stać się miejscem gdzie każda firma będzie mogła zaprezentować siebie i tym samym dotrzeć do wybranej grupy odbiorców
Naszym zadaniem jest dotrzeć z informacjami  do równych grup odbiorców, na co pozwala targetowanie treści i wiele innych funkcjonalności jakie przewidzieliśmy dla naszych klientów..

O nas

Początki portalu

Początki powstania portalu budownictwo360.pl sięgają 2011 roku. To wtedy rozpoczęsliśmy działalność zmiesiąca na miesiąc zyskując coraz większą rzeszę użytkowników, oraz zarejestrowanych firm.

2011

Plan rozwoju

W 2013 roku postanowiliśmy rozszerzyć działalność o architekturę i nieruchomości. Od tego czasu można znaleźć wiele stale pojawiających się materiałów również z zakresu architektury i nieruchomości w Polsce.                          

2013

Otwarcie się na prasę

W 2015 roku coraz więcej firm będących zainteresowane działalnością portalu, zgłaszało się do nas, co również przyczyniło się do otwarcia na materiały prasowe, które firmy postanowiły udostępniać specjalnie na naszym portalu.

2015

 

Nasz
plan

 

 

Współpraca

Podjęliśmy współpracę z różnymi firmami, w zakresie publikacji treści, jak również podejmując innego typu współprace, typu patronaty medialne.

2012

Materiały prasowe

Rozpoczęliśmy ścisłe współprace z agencjami prasowymi i firmami, które stale chętnie publikują treści na naszym portalu docierając do zamierzonej grupy odbiorców.

2014

Inne informacje

Stale planujemy poszerzać naszą ofertę i rozwijać się szeroko na polskim rynku dążąc do stania się główną skarbnicą wiedzy na rynku budownictwa, architektury i nieruchomości w Polsce.

2016

Budownictwo

Budownictwo360 to informacje budowlane. Dowiesz się tutaj jak wykonywać remonty mieszkań i domów, jakie dobrać materiały budowlane. Poznasz oferty firm budowlanych. A oprócz tego przeczytasz o meblach i o tym jak urządzić i pielęgnować ogród.

Kontakt