Witaj na portalu Budownictwo360.pl. Budownictwo, Architektura, Nieruchomości - Wszystko wokół budownictwa w Polsce....

Zaloguj się do portalu

 

Budownictwo - Architektura - Nieruchomości

 

Wzór idealnej ergonomii – spłuczka ciśnieniowa SCHELLOMAT

Szczegóły projektu

 • Kategoria: Budownictwo
 • Dodano: 10/01/2015
 • Firma:
  SCHELL Polska Sp. z o.o.
 • Cechy:
  Spłuczka ciśnieniowa do WC SCHELLOMAT BASIC, cena katalogowa netto: od 299,28 do 526,36 PLN ; Spłuczka ciśnieniowa do WC SCHELLOMAT SILENT ECO, cena katalogowa netto: od 598,14 do 708,96 PLN
 • Strona www:
  www.schell.eu

Informacje o projekcie

Trwałość i bezawaryjność to podstawowe wymagania, które stawia się armaturom stosowanym zwłaszcza w łazienkach publicznych. Seria spłuczek ciśnieniowych do WC SCHELLOMAT gwarantuje coś więcej – oszczędność i dobry design.

Obecnie trwałość rozwiązań nie jest już jedynym argumentem przy projektowaniu wnętrz publicznych. W grę wchodzą takie aspekty, jak oszczędność zasobów i estetyka wyposażenia. Wygląd pomieszczeń sanitarnych w dużej mierze wpływa na wizerunek instytucji, dlatego tak dużą wagę przykłada się obecnie do dobrego designu. Spłuczki ciśnieniowe SCHELLOMAT łączą w sobie wszystkie najważniejsze zalety wysokiej jakości wyposażenia łazienkowego: są odporne na uszkodzenia, atrakcyjne pod względem wzorniczym, a przy tym pozwalają oszczędzać wodę.

Solidne rozwiązanie

Spłuczka ciśnieniowa do WC SCHELLOMAT gwarantuje niezawodność i oszczędność wody na wysokim poziomie. Wkład z tworzywa sztucznego nie ulega korozji, zaś automatyczna iglica czyszcząca dyszę daje pełną gwarancję bezawaryjnego działania. Korpus został wykonany w całości z wysokiej jakości chromowanego mosiądzu, dzięki czemu jest odporny na wszelkie uszkodzenia. Spłuczka jest uruchamiana za pomocą przycisku na szczycie korpusu. Armatura w wersji SCHELLOMAT SILENT ECO została ponadto wyposażona w dodatkowy mechanizm spłukiwania oszczędnościowego, gdzie nastawna ilość wody spłukującej wynosi 3 litry. Wraz z niskim przepływem wody w zakresie 1,0-1,3 l/s pozwala to na ograniczenie jej zużycia. Dodatkową zaletą armatury z serii SCHELLOMAT SILENT ECO jest to, że działa niemal bezgłośnie, ze względu na I klasę szumów.

Praktyczny design

Obowiązującym trendem w architekturze wnętrz jest dbałość o szczegół i eliminacja wszelkich zbędnych elementów wyposażenia. Korpus naściennej spłuczki SCHELLOMAT otrzymał kompaktowy, geometryczny kształt walca. Tym samym armatura doskonale wkomponowuje się we wnętrza o minimalistycznym wyglądzie. Symetryczne podziały korpusu sprawiają, że wygląda on bardzo nowocześnie, a stylowa rozeta pozwala na estetyczny montaż do ściany. Korpus został zaprojektowany w taki sposób, by ułatwić dostęp do mechanizmu w razie potrzeby serwisowania. Jego lśniąca, gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie w czystości.

 

Spłuczka ciśnieniowa do WC SCHELLOMAT BASIC, cena katalogowa netto: od 299,28 do 526,36 PLN

Spłuczka ciśnieniowa do WC SCHELLOMAT SILENT ECO, cena katalogowa netto: od 598,14 do 708,96 PLN

 

Statystyki projektu

0
  Ulubione
0
  Polubienia
5441
Wyświetleń
0
  Raporty

Budownictwo

Budownictwo360 to informacje budowlane. Dowiesz się tutaj jak wykonywać remonty mieszkań i domów, jakie dobrać materiały budowlane. Poznasz oferty firm budowlanych. A oprócz tego przeczytasz o meblach i o tym jak urządzić i pielęgnować ogród.

Kontakt