Listwy Lagrus – idealne dla każdego

Niezależnie od tego, jaki typ podłogi posiadamy w swoim domu, listwy sprawdzą się do każdego podłoża, skutecznie zabezpieczając miejsca łączenia ze ścianą. Bez odpowiedniego zabezpieczenia rogów i boków, w naszej podłodze mogą pojawić się niepotrzebne uszkodzenia, a niekiedy nawet pęknięcia, których koszt naprawy znacznie przewyższa listwy, skutecznie zapobiegające temu problemowi.

Niezależnie od tego, jaki typ podłogi posiadamy w swoim domu, listwy przypodłogowe sprawdzą się do każdego podłoża, skutecznie zabezpieczając miejsca łączenia ze ścianą. Bez odpowiedniego zabezpieczenia rogów i boków, w naszej podłodze mogą pojawić się niepotrzebne uszkodzenia, a niekiedy nawet pęknięcia, których koszt naprawy znacznie przewyższa listwy, skutecznie zapobiegające temu problemowi.

Jakie listwy Largus wybrać?

Listwy przypodłogowe Largus są szeroką ofertą, która oferuje wybrane typy i kolory dla poszczególnych podłoży, które mogą znaleźć się w naszym domu. Zależnie od tego, czy chcemy, aby były one bardziej czy też mniej widoczne, należy zastanowić się dokładnie nad materiałem, z którego zostały wykonane oraz koloru, który zleje się z resztą wybranego pomieszczenia.

Ciekawa oferta listw przypodłogowych mdf

W ofercie Largus szczególnie dużą popularnością cieszą się specjalnie przygotowane pod nowoczesne standardy dzisiejszego wystroju domów listwy przypodłogowe mdf.

Listwy te zostały wykonane z materiałów pochodzących bezpośrednio od obróbki drzewnej. Jest to często wykorzystywana praktyka pozyskiwania tego surowca, jeżeli chodzi o cały przemysł meblowy.

Dzięki zastosowaniu konkretnie tego materiału listwy Largus prezentują się bardzo dobrze we wszystkich typach pomieszczeń. Odpowiednio skonstruowana listwa, którą poprawnie zamontowano przy ścianie, pozostaje trwała na długie lata i nie ulega niepotrzebnym uszkodzeniom, które mogą wystąpić w przypadku innych produktów, do których stosowane są zwykle mniej trwalsze surowce.

Szczególnie ważne w ofercie firmy Largus jest to, że do listew typu mdf została zastosowana potrójna warstwa wspomnianych wcześniej materiałów obroki drewnianej. Jest to szczególnie ważne ze względu na o wiele większy poziom solidności, który dość rzadko spotyka się w innych rozwiązaniach tego typu. Trwałość listew została sprawdzona w praktyce i utrzymuje się ona o wiele dłużej niże wiele podobnych produktów, które są oferowane przez pozostałych producentów na rynku.

Czym kierować się podczas wyboru listew przypodłogowych Largus?

W przypadku chęci zakupu jednego z wielu dostępnych w ofercie produktów należy kierować się kilkoma ważnymi informacjami, które powinny ułatwić nam cały proces wyboru.

Szczeliny w podłogach

Dosyć częstym zjawiskiem podczas wykańczana domu są szczeliny w podłodze, które pozostają po skończonej budowie. Profesjonalnie to zjawisko zwykło nazywać się dylatacją. Oczywiście pozostawienie odpowiednich odstępów jest bardzo potrzebne, gdyż dzięki temu konstrukcje przy ścianach mają możliwość małych ruchów, które powstają podczas chodzenia po podłożu.

Wobec tego, kiedy będziemy znali już odległość naszych szczelin, bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiednio szeroką listwę, która zamaskuje nieestetycznie wyglądające miejsca oraz zabezpieczy je przez możliwymi uszkodzeniami w przyszłości.

Przewody, które należy ukryć

W domu istnieje bardzo wiele przewodów, które nie mogą plątać się pod nogami osób, używających danej powierzchni. Należy więc dobrze zastanowić się nad grubością, jaka potrzebna jest danej listwie, tak, aby wszystkie niepotrzebnie plątające się kable zostały odpowiednio ukryte i nie przeszkadzały w codziennym funkcjonowaniu. Frima Largus posiada wiele listw różnych grubości, które na pewno pomogą w skutecznym ukryciu nawet bardzo grubych przewodów.

Ochrona ścian

Same ściany przy podłożach również mogą być narażone na niepotrzebne obicia bądź otarcia, które wynikają z bardzo bliskich odległości z innymi rzeczami. Listwy mdf są jedną z najlepszych dostępnych opcji do takowej ochrony, dzięki wcześniej wspomnianej trwałości. Nawet dosyć mocne uderzenia nie powinny stanowić większego zagrożenia dla ścian, przy których zdecydowano się je zamontować.

Estetyka danego pomieszczenia

Oprócz oczywiście praktyczności używanego rozwiązania, ważne jest też, aby dana listwa w sposób dobry komponowała się zarówno z podłożem, jak i kolorem ścian w pokoju. Largus dzięki stosowanej metodzie wyrobu potrzebnych listew oferuje wiele wariantów kolorystycznych, których kształty mogą zostać przystosowane idealnie do każdej powierzchni, jaka wymaga zabezpieczenia.

Listwy przypodłogowe, to na pewno jedno z ważniejszych wykończeń, jakie musi znajdować się w domu. Dzięki ofercie Largus dobranie ich zarówno pod względem praktyczności, jak i estetyki na pewno pozwoli zapewnić odpowiednią jakość i atrakcyjność danego pomieszczenia. Specjalna technika ich wyrobu w praktyce mdf zapewni trwałość, która zadowoli nawet najbardziej wymagających budowlańców.

Przeczytaj także