Gdzie szukać tynkarzy oraz wykonawców elewacji?

Szukając wykwalifikowanych specjalistów, którzy specjalizują się w wykonywaniu konkretnych prac budowlanych, często można mieć wrażenie, że na rynku panuje ich niedobór. Po części tak jest, ale inną kwestią jest to, że po prostu ciężko znaleźć takich fachowców ze względów technicznych.

Dzisiejsze standardy są takie, że szuka się na portalach ogłoszeniowych oraz przez wyszukiwarki internetowe. Nie jest to jednak idealne, gdyż aby znaleźć fachowca, trzeba wykonać multum telefonów, maili, a oferty, które znajduje się w internecie, często są bardzo nieprecyzyjne. To sprawia, że szukanie specjalistów z branży budowlanej jest bardzo żmudne i czasochłonne. 

Nie inaczej jest w przypadku ekip zajmujących się budową oraz renowacją elewacji. Tynkarze i ekipy zajmujące się ocieplaniem są rozchwytywane i bardzo trudno znaleźć firmę ze swojego regionu, która akurat ma wolne terminy i satysfakcjonujące ceny, a przy okazji cieszy się dobrą opinią. Zleceniomat.pl powstał po to, by rozwiązać problem braku możliwość wyszukania firmy budowlanej z dowolnej branży, a w tym tynkarzy.

Jak szuka się specjalisty przez zleceniomat.pl?

Schemat działania serwisu jest bardzo prosty, ale jednocześnie umożliwia wyszukiwanie fachowców według wielu kryteriów, co ostatecznie znacząco skraca czas potrzebny na znalezienie podwykonawcy. Znalezienie wykonawcy może ograniczyć się do kilku kliknięć, a resztą zajmie się algorytm serwisu. Zadaniem zleceniodawcy jest szczegółowe ustawienie swoich wymagań. Robi się to, wybierając wśród wielu kategorii z branży budowlanej, oraz innych branż odpowiednią specjalizację, a następnie doprecyzowuje, jaką konkretnie prace ma się do zlecenia. Następnie serwis automatycznie dobiera firmy, które odpowiadają swoim profilem oczekiwaniom klienta. Dzieje się to za sprawą wyselekcjonowania spośród wielu firm, na podstawie precyzyjnie wybranych kryteriów, takich jak cena czy lokalizacja firmy.Po tak przeprowadzonej selekcji wykonawcy mogą odpowiedzieć na zapytanie ofertowe ze szczegółową propozycją współpracy. 

Zalety poszukiwania tynkarzy przez zleceniomat.pl

Cały ten schemat i zautomatyzowane wyszukiwanie według ustalonych na początku kryteriów sprawia, że czas potrzebny na dotarcie do odpowiedniej firmy jest o wiele krótszy niż w przypadku tradycyjnych form. Wielką zaletą jest możliwość precyzyjnego wybrania zakresu prac. 

W przypadku prac elewacyjnych może to być między innymi:

  • termoizolacja styropianem bez tynku
  • termoizolacja styropianem z tynkiem
  • termoizolacja płytami z wełny mineralnej bez tynku
  • montaż parapetów zewnętrznych.

Tak precyzyjnie określone prac wraz ze wstępnie określoną ceną sprawiają, że znalezienie firmy, która będzie chętna na wykonanie konkretnej pracy, jest niezwykle łatwe i szybkie.

Przeczytaj także