Budujesz, remontujesz, urządzasz ogród? Co nowego w Galerii sklepów PSB

Niedawno wystartował serwis internetowy www.galeriapsb.pl, „wybudowany” pod szyldem Grupy PSB – sieci hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród. Postanowiliśmy sprawdzić co nowego w portalu. Udało nam się skontaktować z Panem Jarosławem Zaborowskim- Z-cą Dyrektora ds. Marketingu i zadać mu kilka nurtujących nas pytań.

 Mamy wiosnę – czas wzrostu roślin, pielęgnacji ogrodów – czy w Galerii znajdziemy coś przydatnego w tym okresie?

Oczywiście, wiosna zawitała również do naszych sklepów, w których znajdziemy wiele artykułów w promocyjnych cenach. Jest to czas intensywnych prac pielęgnacyjnych i porządkowych w naszych ogrodach, dlatego warto pamiętać o zadbaniu o niego. W tym celu w galerii znajdziemy dziesiątki promocji na asortyment wiosenny w okazyjnych cenach – na przykład pilarkę spalinową (http://www.galeriapsb.pl/promocje?Filter=eyJfU2VhcmNoIjoicGlsYXJrYSBzcGFsaW5vd2EiLCJfU29ydCI6Ik5hbWUiLCJfRW5hYmxlZCI6IkFsbCJ9) bądź kosy spalinowe, przycinarki do żywopłotów i wiele innych niezbędnych urządzeń.

Zachęcamy do przeglądania asortymentu zintegrowanego z naszą Galerią Sklepów internetowych, aby sprawdzić bieżące oferty. Jestem pewny, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

Początki już za wami, jak aktualnie prezentuje się Galeria?

Mimo krótkiego stażu, nasz serwis rozwija się bardzo dynamicznie. W ostatnim czasie dołączyły do nas takie sklepy internetowe jak „Buster Gliwice”, „PSB Probud” czy „Sufigs”, zasilając dużą już w tym czasie bazę produktową o kilkanaście tysięcy produktów. Już teraz wszystkie nasze sklepy oferują zróżnicowany asortyment dziesiątek tysięcy produktów i narzędzi, nie tylko do wykończenia wnętrz, ale również do budowy domu i wyposażenia ogrodu.

Jakie plany na przyszłość?

Już teraz planujemy szereg usprawnień, które niedługo wdrożymy, mając nadzieję, że pomogą w lepszym wyszukiwaniu i prezentacji produktów. Będzie to między innymi przemodelowanie strony głównej. Więcej szczegółów na razie nie mogę zdradzić. Zachęcam do regularnych odwiedzin naszej galerii.

Serwis Galeriapsb.pl to zebrane w jednym miejscu specjalistyczne sklepy budowlane oferujące produkty i sprzęt do remontu, odnawiania, budowy czy urządzania, oraz pielęgnacji ogrodu na terenie całej Polski. Wszystko w jednym miejscu, pod jednym adresem internetowym, zbudowane jako łatwe i przejrzyste narzędzie do wyszukiwania produktów z branży budowlanej.

 ______________

Grupa PSB

Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju, działa na rynku od 16 lat, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza 331 małych i średnich, rodzinnych firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w ponad 420 składach budowlanych, w 158 sklepów PSB-Mrówka oraz w 27 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ponad 11 tysięcy osób.

Więcej informacji:

 www.galeriapsb.pl

Grupa Polskie Składy Budowlane SA

Wełecz 142 , 28-100 Busko-Zdrój

Przeczytaj także