Dachówka Braas

Dachówki ceramiczne stanowią świetny materiał na dach, szczególnie jeśli chodzi o budynki o tradycyjnej architekturze. Pasują do różnych rodzajów elewacji, na przykład tynkowanych lub drewnianych.

Niemal 100 letnim doświadczeniem w produkcji dachówek ceramicznych jak i betonowych może pochwalić się znana na rynku firma Braas. Wysoka jakość jak i nowoczesna technologia to elementy charakteryzujące dachówkę Braas. Każdy ma swoje upodobania i wizje wymarzonego domu. Wiąże się z tym posiadanie produktu który, te oczekiwania spełni dodając uroku, ciepła, jak i niezwykłych barw naszemu domowi.

Łódzkie dachy są coraz częściej pokrywane dachówką Braas Smaragd. Jest to dachówka będąca jedną z najnowocześniejszych i najbardziej unikatowych pokryć w Polsce co zapewnia komfort i spełnienie potrzeb ludzi żyjących we własnym stylu, a sama cena tej dachówki potrafi wynosić znacznie poniżej 100zł jak podaje serwis ekspert dachowy.

Innym popularnym rozwiązaniem o niższej cenie jest dachówka Braas Rubin, charakteryzująca się pięknymi, głębokimi barwami, które potrafią utrzymywać się przez lata, zapewniając architektoniczną harmonię. Jest to zatem produkt dla klientów o wysokich wymaganiach przy zachowaniu dobrej ceny potrafiącej sięgać niewiele ponad 50zł/m2.

Bogactwo kształtów, różnorodność kolorystyczna jak i różnorodność w zakresie wykończeń umożliwiają estetyczne i szybkie wykonanie nie tylko samego dachu, ale również krawędzi czy załamań połaci. Dachówki Braas są niezwykle funkcjonalne i stylowe. Nadadzą wyjątkowości i oryginalności niemal dla każdego typu dachu. Ponadto możliwe jest nabycie całościowego systemu dachowego stanowiącego dopasowanie nie tylko pod względem szerokiej gamy kolorystycznej, ale i pod względem technologicznym nadając stylu i charakteru całości wykonania. Szeroki wybór dachówek sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni model do swoich potrzeb.

Przeczytaj także