Grupa Magnum – opis działalności

Grupa Magnum to dobrze prosperująca na rynku firma, która zajmuje się przede wszystkim dostawą materiałów montażowych w ramach stolarki okiennej. Unikalną cechą tej hurtowni jest indywidualne doradztwo bardzo doceniane przez kupujących, doradcy techniczni posiadają ogromna wiedzę i są otwarci na pomoc każdej osobie czy to klientom indywidualnym czy firmom zajmującym się stolarką okienną i drzwiową i jej montażem.

Obecne wymagania w zakresie montażu stolarki są często nie zrozumiałe i łatwo popełnić błędy zwłaszcza, że gro firm monterskich ma swoje nawyki montażowe. Obecnie wyzwaniem staje się montaż na konsolach i podobne technologie mające na celu zwiększanie izolacji termicznej oraz odpowiednia szczelność między wewnątrz a zewnątrz.

Sklep będzie oferować zatem dopasowane do potrzeb materiały termoizolacyjne. Znajdą w nim Państwo takie produkty jak taśmy paroprzepuszczalne, paroszczelne oraz rozprężne, listwy okienne zewnętrzne i wewnętrzne, wykonane z tworzywa sztucznego, czyli PCV, a także ciepłe parapety – profile podokienne zwiększające izolację termiczną przede wszystkim konstrukcji okiennej, ale także drzwiowej czy tarasu.

Ten ostatni produkt w asortymencie Grupy Magnum dostarczany jest w ścisłej współpracy z firmą KLINAR, pierwszą polską firmą, która pomyślała o zastosowaniu ciepłych parapetów, wykonująca indywidualnie dopasowane kształtki.

Korzyści z wyboru produktów Grupy Magnum

sklep.grupamagnum.eu oferuje najwyższej jakości termoparapety na rynku, dzięki współpracy z czołowym producentem tego rozwiązania. A czym właściwie jest ciepły parapet?

Tak zwane ciepłe parapety to najczęściej profile podokienne wykonane z twardego polistyrenu ekstrudowanego XPS. Profile te wykonuje się na indywidualne zamówienie, co pozwala na ich przystosowanie do konkretnego systemu okien aluminiowych i PCV, a także profili drewnianych. Służą do zwiększenia termoizolacyjności danej konstrukcji okiennej, a co za tym idzie, komfortu cieplnego w Twoim pomieszczeniu.

Wybierając oryginalne termoparapety  firmy KLINAR, otrzymujemy najlepszą szczelność połączenia parapetu z oknem. Składane w sklepie sklep.grupamagnum.eu zamówienia, w szczególności na termoparapety, realizowane są w szybkim tempie oraz przy niskich kosztach. Grupa Magnum jest w stanie zaoferować atrakcyjną cenę. Do tego krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia.


Grupa Magnum działa na blogu oraz FB, odpowiadając na pytania z zakresu swojej oferty produktowej oraz wyjaśniając tajniki konstrukcji budowlanych. Posiada duże doświadczenie w branży stolarki okiennej. Jest zatem godnym zaufania i kompetentnym partnerem biznesowym.

Przeczytaj także