Nowe mieszkania w Warszawie

O dobre mieszkania w nowoczesnym budownictwie w Warszawie coraz trudniej. Każdy z nas patrzy zarówno na dogodną lokalizację jak i przystępną cenę mieszkań. Te warunki spełnia firma deweloperska Polnord oferująca mieszkania w inwestycjach Wilania, Stacja Kazimierz i Neptun.

POLNORD SA jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych na rynku budowlanym i deweloperskim firm w Polsce, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

W ofercie można znaleźć mieszkania 2-4 pokojowe w zależności od zapotrzebowania użytkowego. Każde w nowoczesnym budownictwie.


Kameralne osiedla w królewskiej dzielnicy – Wilanowie, gdzie ponad połowa terenu osiedla to piękne tereny rekreacyjne. Tutaj znajdziecie Państwo mieszkania 2 pokojowe od 47 m2 do 4 pokoi 89 m2. Wysoka jakość mieszkań, które łączą w swojej architekturze materiały z naturalnego drewna, betonu architektonicznego i i stali.


Stacja Kazimierz powstaje na Woli (blisko Centrum!) o kaskadowej elewacji zdobionej naturalnym kamieniem z zachowaniem dużej przestrzeni pomiędzy budynkami, a wszystko to otoczone pięknymi zielonymi strefami z deptakiem, na którym każdy może miło spędzać swój wolny czas. W tej lokalizacji dostępne są głównie mieszkania 3 pokojowe (56 – 74 m2) oraz 4 pokojowe 70 m2

Warto zatrzymać się tutaj na chwilę i zobaczyć prezentację multimedialną zielonej strefy. Jest to miejsce, w którym każdy od najmłodszych mieszkańców aż do tych najstarszych będzie czuł świeży oddech natury, miejsce w którym będzie można odpocząć i spotkać z innymi ludźmi.

Prezentacja multimedialna zielonej strefy


Kolejną lokalizacją jest rodzinne, bezpieczne osiedle Neptun w Ząbkach, położone pomiędzy ulicami Powstańców i Andersena. Tutaj znajdziecie Państwo mieszkania 2 pokojowe od 41 m2, oraz 3 pokojowe od 54 m2 obejmujące duże tarasy, ogódki do 160 m2.

Mieszkania są położone nie tylko w nowoczesnym budownictwie, wyposażonym, m.in w duże łazienki lub widne kuchnie czy aneksy z oknem ale i w dogodnej lokalizacji zapewniającej sprawną komunikację miejską oraz łatwą dostępność do budynków użyteczności publicznej. Są to mieszkania oferowane w stanie deweloperskim, jakie dostarcza firma deweloperska Polnord

Przeczytaj także