Proces budowy konstrukcji stalowych w nowoczesnym budownictwie.

Współczesne przedsiębiorstwa mają rozbudowane potrzeby w zakresie konstrukcji stalowych o różnorakim przeznaczeniu. Zakłady produkcyjne wyposażone w suwnice, antresole oraz maszynownie. Nowoczesne magazyny służące do przechowywania towarów lub dystrybucji. Przestrzenie handlowe oraz komfortowe biura. Wszystkie one często mieszczą się w halach stalowych wyprodukowanych przez szwedzką firmę Borga.

Borga po szwedzku oznacza zdolność do wypełniania złożonych obietnic i trzeba powiedzieć, że jest to nazwa nad wyraz trafna. Firma od 1973 roku z sukcesem przesuwa zarówno granice swojej działalności, jak i granice rozwiązań stosowanych w branży konstrukcji stalowych.
Za cel stawiamy sobie dostarczanie najsprawniejszego i najbardziej elastycznego procesu budowy hal przemysłowych. Jak to robimy?

Proces budowlany według Borga.

Przez lata swojego istnienia firma Borga wypracowała własny, unikalny proces budowlany, który zasadniczo można zamknąć w pięciu krokach i który wyznacza nowe standardy produkcji stalowych hal przemysłowych na całym świecie.
1. Dokładna specyfikacja.
Dla nas klient i jego potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu i od nich rozpoczynamy pracę nad projektem. Hala stalowa ma spełniać komplet wymagań klienta i naszym zadaniem jest tak dopasować rozwiązania, aby się to udało. Dlatego tak ważne jest, aby na tym etapie dokładnie poznać klienta i specyfikę pracy jego firmy. Im lepiej dopasujemy rozwiązania, tym płynniejsze będzie przygotowanie projektu budowlanego.
2. Elastyczne planowanie.
To ważny element całego procesu budowy hali stalowej. Zespół wysoko wyspecjalizowanych inżynierów wraz z kierownikami projektów przystępuje do wykonania wszystkich niezbędnych rysunków oraz innych elementów projektu budowlanego. Przygotowujemy także komplet dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę.

3. Własna produkcja.

Borga dysponuje własnym systemem produkcji wszystkich komponentów, z jakich powstają nasze hale przemysłowe. Tak więc niezależnie od tego, co jest potrzebne, możemy to wyprodukować sami, mając jednocześnie pewność, że produkt końcowy jest doskonałej jakości. Produkujemy zarówno stalowe ramy, z których montujemy konstrukcje stalowe, jak i inne elementy takie jak: okładziny ścienne czy pokrycia dachowe.
4. Profesjonalne ekipy montażowe 

Posiadamy własne zespoły montażowe składające się z wyspecjalizowanych pracowników, którzy doskonale znają nasze komponenty oraz systemy budowlane. To sprawia, że budowa przebiega bez zbędnych opóźnień, szybko oraz sprawnie. Naszym zdaniem tylko takie rozwiązanie daje pewność wysokiej jakości wykonania projektu.

5. Hala jest gotowa.
Klient może wprowadzić do niej swoją firmę, maszyny oraz pracowników. Dostaje do dyspozycji halę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Na zakończenie kierownik projektu prowadzi szczegółową i dokładną inspekcję obiektu. A klient otrzymuje elektroniczną dokumentację projektu.

Na każdym etapie współpracy spełniamy swoje obietnice. Pewnie dlatego ufają nam klienci z wielu krajów. I dają temu dowód, powierzając naszemu wykonawstwu hale stalowe dla swoich przedsiębiorstw. Dlatego, jeśli szukasz hali przemysłowej dla swojej firmy, zaufaj Borga.

Przeczytaj także