Mieszkania w stanie deweloperskim

Każdy potencjalny kupiec mieszkań pewnie natknął się na termin ,,stan deweloperski”. Co to tak właściwie oznacza i dlaczego Polacy coraz częściej przed zakupem domu czy mieszkania decydują się na ten wybór? Deweloper Budrem specjalizuje się w tego typu budowie, mając na uwadze oczywiście potrzeby indywidualne klientów.

Stan deweloperski – co to?


Tak naprawdę definicja mieszkania w stanie deweloperskim dokładnie nie została jeszcze określona. Kupujący w podpisywanej z deweloperem umowie konkretnie dowiaduje się, co może znaleźć w takim mieszkaniu po odebraniu do niego kluczy. Każdy deweloper ma tak naprawdę własną definicję stanu deweloperskiego. Mieszkania deweloperskie mają to do siebie, że na pewno w ich wnętrzu znajdziemy drzwi wejściowe, otynkowane ściany, posadzki, które wykonane zostały z betonowej wylewki. Coraz częściej można też spotkać się ścinami pomalowanymi na biało. Rozprowadzona instalacja elektryczna również jest pewniakiem w mieszkaniu w stanie deweloperskim.
Deweloper Budrem – mieszkania w stanie deweloperskim


Mieszkania w stanie deweloperskim, jakie oferuje deweloper Budrem w środku nie posiadają części ścianek działowych. Klient takie ścianki musi wykonać we własnym zakresie, co dla niektórych stanowi duży plus. W takie sytuacji kupujący może na swój sposób oddzielić od siebie pomieszczenia, co daje możliwość stworzenia według uznania własnej aranżacji we wnętrzu naszego mieszkania.
Stan deweloperski mieszkań – Budrem

zdj. budrem.pl


Osoba, kupująca mieszkanie w stanie deweloperskim od dewelopera Budrem może liczyć się z zamontowaną w środku stolarką okienną. Wewnętrzne parapety zostały wykonanie i dokładnie wykończone przy użyciu konglameratu. Wyprawione tynkiem gipsowym zostały wszystkie ściany w mieszkaniu, sufity w każdym pomieszczeniu oraz ściany w toalecie i łazience. Podłogi w każdym pomieszczeniu zostały wykonane przez zastosowanie wylewki cementowej, która znana jest również jako ,,pływająca”. Kupujący może czuć się bezpieczne w nowy mieszkaniu dzięki zamontowanym drzwiom antywłamaniowym klasy C. Deweloper oferuje również indywidualne dla każdego opomiarowanie mediów (liczniki c.o., z.w.u., c.w.u.). Jakie instalacje znajdziemy w mieszkaniach dewelopera Budrem? Z pewnością możemy spodziewać się instalacji elektrycznej. Pełne oświetlenie mieszkalne zostało zakończone kostką i włącznikami oraz gniazdkami. Jeśli chodzi o oświetlenie w kuchni, to została zamontowana trójfazowa instalacja elektryczna, która zasila kuchenkę elektryczną. Deweloper zamontował instalację domofonową, która wyposażona jest w kasetę domofonową przed każdym wejściem do klatki schodowej. W skład instalacji domofonowej wchodzi także słuchawka w każdym lokalu mieszkalnym. Osoba kupująca mieszkanie w stanie deweloperskim od firmy Budrem może być pewna zamontowanej instalacji telefonicznej, RTV oraz instalacji internetowej, która jest tak naprawdę niezbędna w naszych czasach. Jeśli chodzi o aspekt ogrzewania, to problem rozwiązuje instalacja centralnego ogrzewana z sieci miejskiej. W jej skład wchodzą także grzejniki i termostaty. Dodatkowym plusem jest wprowadzenie instalacji wentylacji mechanicznej oraz wyciągowej pod kuchenny okap.

Co do dokładnych cen i ofert mieszkań w stanie deweloperskim należy skontaktować się z deweloperem Budrem , który dokładnie przedstawi wszystkie aspekty, w jakie wyposażone jest mieszkanie w owym stanie. Specjaliści na pewno pomogą odpowiedzieć na nurtujące nas pytania.

Przeczytaj także