Nowe mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu – także z wykończeniem pod klucz

Chcesz przeprowadzić się do Wrocławia? To miasto, które kusi nie tylko atrakcyjnymi perspektywami kariery, ale również ciekawymi atrakcjami. Do wyboru mamy też wiele inwestycji mieszkaniowych – teraz możemy zakupić swoje mieszkanie we Wrocławiu także wykończone pod klucz!

Perfekcyjne mieszkanie nie tylko powinno być dogodnie zlokalizowane. Ważne jest również to, jaki jest jego metraż, rozkład, jak będzie ono wykończone. Wrocław jest jednym z tych miast, gdzie wybór nieruchomości od deweloperów jest bardzo szeroki, także w doskonałych lokalizacjach. Warto więc zapoznać się z rożnymi propozycjami i wybrać coś w sam raz dla siebie – możemy nawet wybrać gotowe lokale, które są od razu możliwe do odbioru.

Jeśli także zainteresowały cię nowe mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu napewno znajdziesz wiele propozychu lokali wykończonych pod klucz. To korzystna opcja dla każdego, komu zależy na większym komforcie, a także zamieszkaniu w miejscu wykończonym z pomocą projektanta wnętrz! Mieszkania wykończone pod klucz łączą ze sobą wiedzę ekspertów i innowacyjne rozwiązania, dając nam jednak możliwości własnych aranżacji.

Zalety usługi wykończenia mieszkania pod klucz:

  • oszczędność na podatku VAT – materiały z montażem są tańsze od zakupu materiałów we własnym zakresie
  • możliwość stworzenia indywidualnego projektu wnętrz wraz z projektantem
  • wybór materiałów w jednym miejscu – z bogatego katalogu
  • oszczędność czasu – wykończenie trwa zwykle kilka tygodni
  • nadzór techniczny aż do zakończenia prac
  • różne programy wykończenia w zależności od możliwości finansowych klienta
  • wyjątkowy komfort – nie trzeba poszukiwać ekipy na własną rękę, stresować się brakiem materiałów czy opóźnieniami w ich dostawie
  • gwarancja na wykonane prace wykończeniowe

Ceny wykończenia mieszkania pod klucz najczęściej rozpoczynają się o 450-500 złotych za metr kwadratowy – jest to już cena materiałów z robocizną, a najczęściej kończą się na około 1300 złotych za metr kwadratowy.

Z ofertami deweloperów sprzedających mieszkania we Wrocławiu można zapoznać się już teraz przez internet. Na stronach WWW można też sprawdzić pakiety wykończeniowe dostępne w ramach usługi pod klucz.

Przeczytaj także