Prowadzisz firmę remontową i nie masz swojej strony www? Stwórz wizytówkę w Budrank.pl

Uruchomiłeś małą firmę remontową i nie masz czasu na stworzenie własnej, kompletnej strony internetowej, na której mógłbyś przedstawić swoją ofertę klientowi? Zarejestruj się w serwisie Budrank.pl, wypełnij prosty formularz i zdobywaj pierwszych klientów online.

Budrank łączy wykonawców ze zleceniodawcami

Budrank to transparentny, niezależny serwis internetowy, który kojarzy wykonawców budowlanych ze zleceniodawcami i odwrotnie. Za jego pośrednictwem użytkownicy mogą wystawiać zlecenia na budowę domu, remont mieszkania, instalację bramy barażowej lub też przeglądać oferty firm specjalizujących się w wybranych pracach.

Rejestracja w serwisie Budrank jest darmowa

W przeciwieństwie do innych społeczności, które skupiają wokół siebie polską branżę budowlaną, Budrank jest serwisem całkowicie bezpłatnym. Zarówno za rejestrację, uzupełnienie profilu swojej firmy, jak i samo korzystanie z bazy ogłoszeń – wydawcy nie pobierają żadnych opłat.

Wizytówka strony remontowej krok po kroku

Przejdź na www.budrank.pl » i wypełnij formularz rejestracji. Podaj swój adres e-mail, zapoznaj się z treścią regulaminu i wybierz Załóż konto »

Po pozytywnej aktywacji konta zaloguj się na stronie i przejdź do głównej sekcji Mój profil »

Uzupełnij wszystkie dane swojej firmy, podaj:

  • pełną, nieskróconą nazwę swojej firmy,
  • miejscowość i pełen adres,
  • numer telefonu * kontaktowego,
  • branżę w jakiej działasz (do wyboru masz w sumie 40 różnych branż głównych).

* Pole opcjonalne.

Jeśli dysponujesz własnym logotypem, możesz dodać je z dysku komputera oraz podmienić graficzny motyw, który będzie pojawiał się w jego tle.

Po uzupełnieniu danych, profil jest aktywowany i pojawia się na karcie bazy wykonawców »

Twoja firma budowlana widoczna w Google

Poza tym, że z ofertą twojej firmy będą mogli zapoznać się użytkownicy samego serwisu Budrank, stworzona w kilka chwil wizytówka jest widoczna w Google, co nabiera szczególnego znaczenia, jeśli twoich danych kontaktowych będzie szukał potencjalny klient.

–    Chcieliśmy stworzyć serwis, który wesprze w promocji nie tylko największych i najlepiej rozpoznawalnych wykonawców, ale i niezależnych specjalistów oraz mniejsze firmy remontowe. Wierzymy, że dzięki zintegrowanemu systemowi ocen, Budrank stanie się liderem w swojej kategorii – mówią założyciele.

Budrank.pl w statystykach

Budrank skupia polskich specjalistów budowlanych. Serwis debiutował na przełomie 2014 i 2015 r. i dziś z platformy korzysta w sumie 130 małych, średnich i dużych firm budowlanych.

W kwietniu br. Budrank uruchomił profil, na łamach którego publikuje informacje na temat najważniejszych przetargów budowlanych z całego kraju.

– –

Źródło: materiały prasowe serwisu Budrank.pl

Przeczytaj także